Loading

Vyr. buhalterė (-is)

Apie Kitron

Kitron - elektronikos gamybos paslaugas teikianti tarptautinė korporacija, suteikianti galimybę susipažinti su naujausiais techniniais sprendimais ir technologijomis, bei įgyti vertingos patirties dirbant kartu su profesionalių darbuotojų komanda. UAB Kitron Kaune dirba apie 750 darbuotojų, metinė apyvarta siekia apie 68 mln. EUR. Esame perspektyvi ir nuolat auganti įmonė, daug investuojanti į gamybos procesų tobulinimą bei darbuotojų ugdymą.

Spausdinti Spausdinti

Kaunas
Kandidatuoti iki: 2018.06.25

Darbo pobūdis

  • Buhalterijos skyriaus darbo organizavimas ir veiklos optimizavimas;
  • Buhalterinių operacijų atitikimo įstatymų nustatytiems reikalavimams užtikrinimas;
  • Apskaitos procesų tobulinimas ir kontrolė;
  • Mokesčių apskaita, mokestinių ir įmonės vidaus ataskaitų rengimas;
  • Įmonės finansinio audito proceso organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (finansų arba ekonomikos, buhalterinės apskaitos srityse);
  • Ne mažesnė kaip 3 metų vyr. buhalterio darbo patirtis;
  • Finansinę apskaitą, atskaitomybę ir mokesčius reglamentuojančių teisės aktų bei tarptautinių verslo apskaitos standartų išmanymas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu su buhalterinėmis programomis įgūdžiai;Lyderystė ir delegavimo įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Darbo patirtis gamybinėje įmonėje (būtų privalumas).

Mes siūlome

  • Darbo poziciją tarptautinėje nuolat augančioje kompanijoje;
  • Karjeros ir kompetencijų kėlimo galimybes.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Daugiau informacijos

Prisijunkite prie mūsų komandos!

Jei susidomėjote šia darbo pozicija, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.