Loading

Mes esame Kitron

Mūsų veiklos principai

Kitron – elektronikos gamybos paslaugas teikianti tarptautinė kompanija, suteikianti galimybę susipažinti su naujausiais techniniais sprendimais ir technologijomis bei įgyti vertingos patirties dirbant kartu su profesionalių darbuotojų komanda. Esame perspektyvi ir nuolat auganti įmonė, daug investuojanti į gamybos procesų tobulinimą bei darbuotojų ugdymą.

 

Įsipareigojimas

Esame įsipareigoję klientams, tiekėjams, akcininkams, kolegoms, tvarumui ir aplinkai.

Inovatyvumas

Skatiname kūrybingumą kurdami modernius procesus, paslaugas ir sprendimus, kurie būtų naudingi mūsų klientams ir darbuotojams.

Įsitraukimas

Visi komandos nariai turi vienodas galimybes augti, tobulėti ir realizuoti savo idėjas.

 

 

Prisijunkite prie mūsų komandos

 

Informacija studentams

Kuo mes išskirtiniai?

Mūsų kompanija nuolat sparčiai auga ir plečia savo veiklą, tad tapdami mūsų komandos dalimi, galite kartu plėsti savo žinių bagažą bei darbais prisidėdami prie įmonės augimo - augti kartu. Atliekant praktiką mūsų įmonėje Jūs turite galimybę dirbti su naujausiomis technologijomis bei sistemomis, prisidėti prie tarptautinių projektų vykdymo, kas leidžia pasaulį matyti plačiau. UAB „Kitron“ yra viena didžiausių gamybos įmonių Lietuvoje, todėl patirtis tokioje įmonėje yra neįkainojama. Mes nepamirštame komandinio darbo, todėl prisijungus prie mūsų garantuojame naują draugų kompaniją!

Sužinokite daugiau

Neradote Jus dominančio darbo pasiūlymo?

Pateikite savo CV ir mes su Jumis susisieksime atsiradus tinkamai pozicijai.

Mūsų kontaktai

Kitron UAB

Kitron UAB

Taikos pr. 151
LT - 52119, Kaunas
Lithuania