Loading

Mes esame Kitron

Informacija apie Europos Sąjungos projektą

 

 

 

 

UAB „Kitron“ įgyvendina dalinai Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą

UAB „Kitron“ pasaulinė elektronikos gamybos paslaugas teikianti korporacija, kurios potencialą sudaro kompetentingi jos darbuotojai, todėl stengdamasi, kad įmonės darbuotojai būtų atsakingi, aukštos kvalifikacijos ir motyvuoti dirbti bei tobulėti, sėkmingai pradėjo įgyvendinti ES lėšomis finansuojamą projektą „UAB „Kitron“ darbuotojų kvalifikacijos, žinių ir gebėjimų tobulinimas“ (toliau – projektas). Planuojama, kad mokymuose dalyvaus 348 UAB „Kitron“ įmonės darbuotojai. Mokymų dalyviai savo žinias tobulins šiuose pagal projektą numatytuose mokymuose:

  • Išoriniai mokymai, skirti tobulinti specifinius įgūdžius elektroninių prietaisų gamyboje, inžinerijos, finansų, žmogiškųjų išteklių ir IT srityse;
  • Vidiniai mokymai, skirti pagerinti specialius įgūdžius elektroninių prietaisų gamyboje.

Įgyvendinus projektą UAB „Kitron“, darbuotojai pagilins turimas žinias ir kompetencijas, kurių dėka padidės tiesioginių funkcijų atlikimo kokybė ir bus užtikrintas pridėtinės vertės kūrimas.

Projektas iš dalies finansuojamas Europos socialinio fondo agentūros lėšomis pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ Nr. 09.4.3-ESFA-T-846 „Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams“.

Bendra projekto vertė siekia 698 821 eurų, iš kurių 349 410 eurų sudaro Europos socialinio fondo lėšos, o 349 411 eurų - įmonės nuosavas indėlis. Projekto veiklos buvo pradėtos įgyvendinti 2017 m. rugsėjo mėn.

Mūsų veiklos principai

Kitron – elektronikos gamybos paslaugas teikianti tarptautinė kompanija, suteikianti galimybę susipažinti su naujausiais techniniais sprendimais ir technologijomis bei įgyti vertingos patirties dirbant kartu su profesionalių darbuotojų komanda. Esame perspektyvi ir nuolat auganti įmonė, daug investuojanti į gamybos procesų tobulinimą bei darbuotojų ugdymą.

 

Įsipareigojimas

Esame įsipareigoję klientams, tiekėjams, akcininkams, kolegoms, tvarumui ir aplinkai.

Inovatyvumas

Skatiname kūrybingumą kurdami modernius procesus, paslaugas ir sprendimus, kurie būtų naudingi mūsų klientams ir darbuotojams.

Įsitraukimas

Visi komandos nariai turi vienodas galimybes augti, tobulėti ir realizuoti savo idėjas.

 

 

Prisijunkite prie mūsų komandos

 

Informacija studentams

Kuo mes išskirtiniai?

Mūsų kompanija nuolat sparčiai auga ir plečia savo veiklą, tad tapdami mūsų komandos dalimi, galite kartu plėsti savo žinių bagažą bei darbais prisidėdami prie įmonės augimo - augti kartu. Atliekant praktiką mūsų įmonėje Jūs turite galimybę dirbti su naujausiomis technologijomis bei sistemomis, prisidėti prie tarptautinių projektų vykdymo, kas leidžia pasaulį matyti plačiau. UAB „Kitron“ yra viena didžiausių gamybos įmonių Lietuvoje, todėl patirtis tokioje įmonėje yra neįkainojama. Mes nepamirštame komandinio darbo, todėl prisijungus prie mūsų garantuojame naują draugų kompaniją!

Sužinokite daugiau

Neradote Jus dominančio darbo pasiūlymo?

Pateikite savo CV ir mes su Jumis susisieksime atsiradus tinkamai pozicijai.

Mūsų kontaktai

Kitron UAB

Kitron UAB

Taikos pr. 151
LT - 52119, Kaunas
Lithuania